Миттєвий кеш онлайн на твою карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн5000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% на позики і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Обработано заявок 0
Выдано займов 0

Отримайте до 5 000 гривень на карту вже через 14 хвилин!

money-1

1. Оберіть позику

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму кредиту з відсотками і кінцеву дату його погашення.

online

2. Заповніть онлайн-заявку

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Оформити кредит можна в особистому кабінеті, дані для доступу в який Ви отримаєте після реєстрації.

wallet

3. Перевірте свою карту

Протягом 7 хвилин ми перевіримо дані. Якщо Ви вказали коректні дані, відразу отримаєте кредит на свою карту.

Бажаєте отримувати знижки та збільшити суму позики? Не забудьте повернути гроші одним із 3 способів!

online-payment

Онлайн

На головній сторінці увійдіть в особистий кабінет. У ньому є відповідне посилання, при натисканні на яке введіть дані своєї карти. Позика буде погашена онлайн через кілька хвилин.

atm-2

Платіжні термінали

Для погашення позики використовуйте один з поширених терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк.

transfer-money

Банківський переказ

Для перерахування суми кредиту на наш рахунок відвідайте відділення будь-якого банку України. Реквізити Ви знайдете в особистому кабінеті.

Cashinsky - видача позик в Україні з урахуванням особливостей кожного клієнта

clock

Новим клієнтам

Вперше користуєтеся послугами нашого сервісу? Ви вже помітили, що оформити і погасити кредит можна неймовірно просто і швидко. Але це тільки одна з численних можливостей, які Ви отримуєте, співпрацюючи з нами:

devices

За статистикою за минулий рік ми схвалили 92% онлайн заявок на отримання позики;

hands

Ми займаємося мікрокредитуванням, тому досить надати паспорт та ідентифікаційний номер;

lock

Клієнт може взяти відстрочку по виплаті позики, штрафні санкції не будуть застосовані;

clock

Постійним клієнтам

Ми цінуємо постійних клієнтів, тому надаємо їм ряд переваг:

devices

При подачі заявки на отримання кредиту онлайн надається знижка до 50%;

hands

Із 3 000 сума позики збільшується до 10 000 гривень;

lock

Ми довіряємо постійним позичальникам, тому заявка на позику підтверджується автоматично.

Хочу отримати позику, але у мене немає часу на збір документів!

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? Якщо хочете оформити кредит онлайн, Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Тобі повинно бути
18 років

У тебе є паспорт
громадянина України

У тебе є карта будь-якого банку України;

Взяти позику можливо
на термін до 30 днів.

30 днів

92% - виданих позик

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Отримайте кредит онлайн від Кешінського на карту українського банку

Кредит онлайн в Україні – гроші на Вашій карті будуть вже через 14 хвилин

Непередбачені ситуації трапляються постійно, тому важливо мати можливість швидкого отримання грошей. Для мікрокредитування банки не підходять, адже доведеться витратити час на збір документів і довідок про доходи. На це йде від 2-3 днів до декількох тижнів, але багатьом гроші потрібні зараз. Онлайн кредити допомагають вийти з будь-якої складної фінансової ситуації, миттєво отримавши кошти. Саме тому кількість спеціалізованих організацій збільшується щомісяця.

Cashinsky – новий сервіс з видачі мікрокредитів в Україні з мінімальними вимогами до клієнта і неймовірно швидким оформленням. Це сучасна альтернатива банкам, адже процес Ви можете пройти в будь-якому місці: подати заявку на кредит можна онлайн без застави та поручителів.

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою – 1.9% в день від суми початкової позики. Річна процентна ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням процентної ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов’язаних з одержанням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що в грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Що робити при відсутності або наявності мети?

У більшості фінансових організацій, включаючи банківські установи, перед подачею заявки необхідно визначитися з метою оформлення кредиту. Виходячи з конкретної мети, банки пропонують цільовий кредит, умови якого набагато краще, наприклад менше відсоткова ставка. Але установа пильно стежить за тим, щоб позику була використана за призначенням, тому вимагають від позичальника ряд документів для доказу цільового використання коштів.

Подати заявку на позику в Україні у Кешінского можна без вказівки мети. Це може бути одна або кілька цілей, нам важливіше, щоб Ви дотримувалися зазначених умов кредитування. Ми виділили 7 найбільш поширених причин отримання позики:

  • Зарплата ще нескоро, а грошей вже немає. Візьміть позику онлайн всього за 14 хвилин, а після отримання зарплати поверніть її.
  • Необхідно терміново купити ліки або оплатити лікування. Вартість ліків і медичних послуг неймовірно висока, тому часто грошей на своє або лікування близьких людей не вистачає. Ми розуміємо клієнтів, завжди готові їм допомогти кредитом швидкого реагування.
  • Заплатити за навчання. Отримання позику онлайн на карту до 3 000 гривень цілком вистачить, щоб оплатити один семестр навчання. Постійним клієнтам ми збільшуємо розмір кредиту до 10 000 гривень.
  • Купити техніку. Навіть дорога техніка іноді виходить з ладу. У нас Ви можете подати заявку на позику для швидкого усунення неполадки або придбання нової моделі.
  • Ремонт автомобіля. При раптовій поломці терміново необхідно провести діагностику і технічне обслуговування. Зараз стрімко ростуть суми штрафів, часто отримати такі гроші в найкоротші терміни неймовірно складно. Нашим клієнтам ми надаємо онлайн позики на карту українського банку, які можна оформити навіть з мобільного пристрою.

Наша організація працює згідно з чинним законодавством України. У нас є ліцензія і сертифікати, що дають нам право вести фінансову діяльність, включаючи видачу позик населенню, на законних підставах.

Чому Ви відмовили мені в видачі позики?

Ми рідко відмовляємо у видачі позик. Згідно зі статистикою, 92% бажаючих без проблем отримують кредит онлайн. Якщо переглянути відгуки позичальників, стає зрозуміло, що більшість не знає основних правил схвалення заявки та видачі позики. Компанії можуть відмовити громадянину, який бере кредит перший раз.

Проблема в тому, що такі громадяни здійснюють ряд помилок:

  • Помилки в анкеті. Система і співробітники організації пильно перевіряють дані. Навіть невелика помилка в ПІБ або даних карти призводить до автоматичного відхилення заявки. Якщо бажаєте швидко отримати онлайн кредит, уважно вводите дані.
  • Проблеми з перевіркою банківської карти. Кожна людина хоче швидше отримати кредит, тому не приділяє належної уваги перевірці своєї карти. До відхиленню заявки можуть привести невірно вказана інформація, закінчення терміну дії або низький баланс, на якому має бути мінімум 2 гривні.
  • Прострочення. Якщо воно зустрічалось неодноразово, ми будемо змушені Вам відмовити у видачі позики. Кожен випадок розглядається індивідуально!

Важливо! Ми ніколи не відмовляємо клієнту в позиці лише тому, що він нам не подобається. Ми цінуємо кожного позичальника, намагаємося вирішити його проблему і максимально швидко видати кредит. Якщо Вам відмовили або у Вас є питання, зателефонуйте або напишіть нам, ми допоможемо.

Прострочення і пролонгація позики в Cashinsky

Будь-яка мікрофінансова організація застосовує санкції проти позичальника, який не закрив позику в строк. Кешінській завжди допомагає сумлінним клієнтам, але, якщо Ви не погашаєте позику у встановлений термін, з першого дня прострочення відсоткова ставка збільшиться до 3% щодня. Якщо прострочення триває, процес стягнення заборгованості передається третім особам, що негативно вплине на видачу позик в майбутньому.

Якщо Ви прострочили виплату заборгованості по кредиту, але знаєте, що зможете владнати ситуацію через кілька днів, скористайтеся пролонгацією. Ви маєте право продовжити позику на той період, на який брали гроші в борг. Така можливість буде доступна тільки після виплати відсотків за використання кредиту.

Відгуки моїх клієнтів