Кредит онлайн на карту за 14 хвилин

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 10 000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 10 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 10 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10 000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн без зайвих питань!

Cashinsky – українська мікрофінансових організація, яка готова позичити тобі гроші в будь-який час доби. Нам не потрібно пояснювати мету оформлення кредиту, приносити десятки документів для підтвердження місця роботи, розповідати, як саме ви витратили кошти. Просто переходите на сайт, подаєте заявку і чекаєте надходження грошей на карту.

Кешинський – це твій друг, який прийде на допомогу в скрутну хвилину. Далеко не завжди можна взяти в борг у родичів або друзів: не хочеться їх турбувати, розповідати про мету використання коштів, ділитися фінансовими труднощами. У нас ви отримаєте гроші за 14 хвилин, уникнувши довгих перевірок в банках і пояснень перед близькими.

Ми пропонуємо взяти кредит під 0,01% на суму до 10 000 гривень. Нам не важливо, навіщо вам гроші і як ви їх витратите. Головне – вчасно їх повернути. Якщо навіть у вас не виходить вчасно погасити заборгованість, скористайтеся пролонгацією, продовживши терміни виплат без додаткових комісій і збільшення процентної ставки.

Забудьте про бюрократичні процедури з сервісом Cashinsky

Фінансові труднощі можуть виникнути раптово: поломка машини, затримка заробітної плати або скорочення на роботі, проблеми зі здоров’ям або ж концерт улюбленої групи.У такі моменти немає часу проходити бюрократичні процедури, включаючи збір паперів для підтвердження платоспроможності.

Миттєве оформлення кредиту онлайн на карту доступно при наявності таких елементів:

 • паспорта;
 • ІПН;
 • актуального номера телефону і email;
 • активної банківської карти,на якій тобто не менше 2 гривень.

Відсутність бюрократії робить компанію «Кешинський» ідеальною альтернативою банкам. У банківських організаціях потрібно вказувати мету оформлення кредиту, в залежності від неї вже приносити документи. Працюючи з нами, вам буде потрібно тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Пошук поручителів також забирає багато часу і сил, тому ви можете взяти кредит без сторонніх осіб. Особисті дані позичальників і сам факт звернення до нашої організації надійно збережений, тому ніхто не дізнається про наявність у вас фінансові труднощі.

Як отримати кредит на карту в Україні без відмови

Одна з найпоширеніших причин відмови в банку – відсутність офіційного місця роботи. Банківські організації хочуть бути впевнені в своїх клієнтах, адже роблять акцент саме на довгостроковому кредитуванні. Людина повинна довести можливість своєчасно погашати щомісячні платежі, а кращий спосіб це зробити – принести довідку з місця роботи.

Далеко не кожен може підтвердити наявність стабільного доходу. Є п’ять категорій таких позичальників:

 • Самозайняті. Особливість даної форми в тому, що людина отримує винагороду за свою роботу безпосередньо від замовників. Відсутність залежності від конкретної компанії приваблює багатьох людей, тому в Україні зростає кількість фрілансерів. Їм вкрай складно підтвердити дохід, хоча вони можуть заробляти в 2-3 рази більше, ніж наймані співробітники.
 • Студенти. Оплата контракту або гуртожитку, поїздка на стажування в іншу країну – студентам завжди потрібні гроші.
 • Неофіційно працевлаштовані. Деякі компанії вважають за краще наймати людей неофіційно. Вони часто платять більше, але відсутність офіційного працевлаштування стає причиною відмови при зверненні за оформленням кредиту в банк.
 • Особи з будь-яким типом пенсії. Припустимо, людині присвоїли другу групу інвалідності. Він щомісяця отримує гроші. Іноді, можуть бути затримки, але оплачувати комунальні, житло або просто побутові витрати потрібно зараз. У таких випадках Cashinsky готовий видати кредит на суму до 10 000 гривень за все за 14 хвилин.
 • Суб’єкти підприємницької діяльності. Індивідуальні підприємці, комерційні і некомерційні організації теж потребують позикових коштах. Якщо потрібна велика сума, тоді доцільно звернутися в банк. Але часом може не вистачити грошей на закупівлю товару. Тоді ці ж 10 000 гривень стають справжнім «рятівним колом», тим більше ви можете їх отримати в будь-який час доби.

Деякі вважають за краще звертатися до ломбардів. Це досить специфічні організації, адже доводиться закладати власне майно. При появі будь-яких проблем його можуть відразу продати. У нашому МФО бажаючі можуть за 14 хвилин взяти кредит на карту без застави. Для схвалення запиту потрібно тільки правильно заповнити анкету і верифікувати банківську карту.

Чи можуть українські позичальники отримати кредит з поганою кредитною історією

Кожен клієнт розглядається в індивідуальному порядку. Ми готові піти назустріч людям з невеликими проблемами. Наявність невеликих проблем з попередньому позикою не завадить вам взяти гроші в борг. Якщо ж у вас кілька незакритих кредитів і багато прострочень, ми будемо змушені відмовити.

Крім того, наша організація допоможе вам поліпшити кредитну історію. Регулярне оформлення кредитів та своєчасне їх повернення позитивно вплине на рейтинг. Надалі ви без проблем зможете брати позику навіть у великих банках України.

Cashinsky – це найкращі відсоткові ставки

Мікрофінансовий організації пропонують миттєву видачу кредиту онлайн, виділяються лояльним ставленням до клієнтів, компенсуючи це високою ставкою. Саме величезні відсотки часто стають відштовхуючим моментом для потенційних позичальників.

На сервісі Cashinsky клієнти можуть оформити кредит на карту практично без відсотків – від 0,01% в день. Ніяких початкових внесків і комісій немає, що дозволяє брати гроші в борг навіть в екстрених випадках.

Серед інших переваг мікрофінансової організації варто виділити:

 • Прозорі умови. Співпраця компанії грунтується на взаимодоверии. Повна сума кредиту відображається ще на етапі розрахунку: просто вибираєте за допомогою повзунка суму і терміни, а деталі автоматично відображаються праворуч.
 • Відсутність прив’язки до одного місця. Для оформлення кредиту онлайн, включаючи подачу запиту і отримання грошових коштів, немає необхідності витрачати час на відвідування офісу. Ви можете перебувати в будь-якому населеному пункті України, оформивши позику навіть з мобільного пристрою за умови наявності мережі інтернет.
 • Висока швидкість. Гроші прийдуть на рахунок вже через 14 хвилин після оформлення. Перший раз потрібно пройти реєстрацію, приділивши процедурі 2-3 хвилини. Клієнти нашої компанії можуть відправляти запит і отримувати кредит на карту без реєстрації.

Як оформити позику в Cashinsky

За рахунок онлайн взаємодії та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу у нас є можливість надавати кредити на карту всього за 14 хвилин. Пройти процедуру можна на сайті, адже ми не прив’язані до конкретного місця.

До проходження процедури оформлення кредиту онлайн допускаються виключно громадяни України. Вони повинні бути старше 18 років, мати паспорт та ідентифікаційний код. Для проходження реєстрації потрібно електронна пошта, а для отримання відповіді на запит – номер телефону. Гроші приходять на підтверджену в особистому кабінеті карту українського банку. Збирати папери, шукати поручителів, залишати заставу немає необхідності, адже мікрофінансових організація славиться лояльним ставленням до клієнтів.

Позики у Cashinsky відрізняються швидкою процедурою оформлення – 14 хвилин. Отримати її можна в такий спосіб:

 1. Розрахувати займ. На головній сторінці в самому вгорі розташований кредитний калькулятор. Розрахуйте деталі кредиту, вибравши за допомогою повзунка суму і терміни або ввівши конкретні значення у відповідні місця. Після введення даних натисніть «Оформити заявку».
 2. Пройти реєстрацію. Натиснувши на кнопку, вас перенаправить на сторінку реєстрації. Для створення особистого кабінету введіть адресу електронної пошти і двічі пароль.
 3. Подати заявку. В особистому кабінеті є невелика анкета. Вам потрібно її заповнити і відправити на розгляд. Ми відправимо вам СМС або повідомлення електронної пошти з рішенням.
 4. Верифікація. Для отримання кредиту на карту потрібно її підтвердити. Пройдіть верифікацію шляхом введення номера, терміну дії і CW коду.
 5. Отримати гроші. Якщо заявку схвалили, кошти надійдуть на карту через кілька хвилин. Надалі ви зможете оформляти кредити без реєстрації і верифікації. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично.

На всіх сторінках сайту в правому нижньому куті є «Допомога». Для зв’язку зі службою підтримки досить натиснути на нього і задати будь-яке питання, що стосується оформлення або погашення кредиту на сервісі Cashinsky. У підвалі веб-ресурсу знаходиться нашу адресу електронної пошти і номер мобільного телефону.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг становить від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок. Вартість усіх послуг пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг становить 0 гривень.

Якщо у вас не виходить вчасно погасити заборгованість, скористайтеся пролонгацією, продовживши терміни виплат без додаткових комісій і збільшення процентної ставки

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов’язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

У разі несвоєчасного виконання зобов’язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

Відгуки моїх клієнтів

Кредити онлайн по всіх містах України

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ