Кредит онлайн на карту в Україні

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн5000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року
  

amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% на кредит онлайн і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано кредитів 0

До 5 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму кредиту з відсотками і кінцеву дату його погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит на кредит онлайн можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Погашення кредиту - простіше нікуди!

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття кредиту.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Кредит буде закритий відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням кредиту. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо кредити через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати кредит онлайн можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 5 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? Якщо хочете оформити кредит онлайн, Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

Кредит онлайн без зайвих питань – 14 хвилин і гроші вже на карті!

Cashinsky – українська мікрофінансова організація, яка готова позичити тобі гроші в будь-який час доби. Нам не потрібно пояснювати мету оформлення кредиту, приносити десятки документів для підтвердження місця роботи, розповідати, як саме ви витратили кошти. Просто переходите на сайт, подаєте заявку і чекаєте надходження грошей на карту.

Кешинський – це твій друг, який прийде на допомогу в скрутну хвилину. Далеко не завжди можна взяти в борг у родичів або друзів: не хочеться їх турбувати, розповідати про мету використання коштів, ділитися фінансовими труднощами. У нас ви отримаєте онлайн кредит за 14 хвилин, уникнувши довгих перевірок в банках і пояснень перед близькими.

Ми пропонуємо взяти кредит під 0,01% на суму до 5 000 гривень. Нам не важливо, навіщо вам гроші і як ви їх витратите. Головне – вчасно їх повернути. Якщо навіть у вас не виходить вчасно погасити заборгованість, скористайтеся пролонгацією, продовживши терміни виплат без додаткових комісій і збільшення процентної ставки.

Забудьте про бюрократичні процедури з сервісом Cashinsky

Фінансові труднощі можуть виникнути раптово: поломка автомобіля, затримка заробітної плати або скорочення на роботі, проблеми зі здоров’ям або ж концерт улюбленої групи. У такі моменти немає часу проходити бюрократичні процедури, включаючи збір паперів для підтвердження платоспроможності.

Миттєве оформлення кредиту онлайн на карту доступно при наявності таких елементів:

 • паспорта;
 • ІПН;
 • актуального номера телефону та email;
 • активної банківської карти, на балансі якої не менше 2 гривень.

Відсутність бюрократії робить компанію «Кешинський» ідеальною альтернативою банкам. У банківських організаціях потрібно вказувати мету оформлення кредиту, в залежності від неї вже приносити документи. Працюючи з нами, вам буде потрібно тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Пошук поручителів також забирає багато часу і сил, тому ви можете взяти кредит без сторонніх осіб. Особисті дані позичальників і сам факт звернення до нашої організації надійно збережений, тому ніхто не дізнається про Ваші фінансові труднощі.

Як отримати кредит на карту в Україні без відмови

Одна з найпоширеніших причин відмови в банку – відсутність офіційного місця роботи. Банківські організації хочуть бути впевнені в своїх клієнтах, адже роблять акцент саме на довгостроковому кредитуванні. Людина повинна довести можливість своєчасно погашати щомісячні платежі, а кращий спосіб це зробити – принести довідку з місця роботи.

Далеко не кожен може підтвердити наявність стабільного доходу. Є п’ять категорій таких позичальників:

 • Самозайняті особи. Особливість даної форми в тому, що людина отримує винагороду за свою роботу безпосередньо від замовників. Відсутність залежності від конкретної компанії приваблює багатьох людей, тому в Україні зростає кількість фрілансерів. Їм вкрай складно підтвердити дохід, хоча вони можуть заробляти в 2-3 рази більше, ніж наймані співробітники.
 • Студенти. Оплата контракту або гуртожитку, поїздка на стажування в іншу країну – студентам завжди потрібні гроші.
 • Неофіційно працевлаштовані. Деякі компанії вважають за краще наймати людей неофіційно. Вони часто платять більше, але відсутність офіційного працевлаштування стає причиною відмови при зверненні за оформленням кредиту в банк.
 • Особи з будь-яким типом пенсії. Припустимо, людині присвоїли другу групу інвалідності. Вона щомісяця отримує гроші. Іноді, можуть бути затримки, але оплачувати комунальні, житло або просто побутові витрати потрібно зараз. У таких випадках Cashinsky готовий видати кредит на суму до 5 000 гривень за все за 14 хвилин.
 • Суб’єкти підприємницької діяльності. Індивідуальні підприємці, комерційні і некомерційні організації теж потребують кредитних коштів. Якщо потрібна велика сума, тоді доцільно звернутися в банк. Але часом може не вистачити грошей на закупівлю товару. Тоді ці ж 5 000 гривень стають справжнім «рятівним жилетом», тим більше ви можете їх отримати в будь-який час доби.

Деякі вважають за краще звертатися до ломбардів. Це досить специфічні організації, адже доводиться закладати власне майно. При появі будь-яких проблем його можуть відразу продати. У нашому МФО охочі можуть за 14 хвилин взяти кредит онлайн на карту без застави. Для схвалення запиту потрібно тільки правильно заповнити анкету і верифікувати банківську карту.

Чи можуть українські позичальники отримати кредит з поганою кредитною історією

Кожен клієнт розглядається в індивідуальному порядку. Ми готові піти назустріч людям з невеликими проблемами. Наявність невеликих проблем з попередньому позикою не завадить вам взяти гроші в борг. Якщо ж у вас кілька незакритих кредитів і багато прострочень, ми будемо змушені відмовити.

Крім того, наша організація допоможе вам поліпшити кредитну історію. Регулярне оформлення кредитів та своєчасне їх повернення позитивно вплине на рейтинг. Надалі ви без проблем зможете брати позику навіть у великих банках України.

МФО Cashinsky – кредит онлайн під 0,01%

Мікрофінансові організації пропонують миттєву видачу кредиту онлайн, виділяються лояльним ставленням до клієнтів, компенсуючи це високою ставкою. Саме величезні відсотки часто стають відштовхуючим моментом для потенційних позичальників.

На сервісі Cashinsky клієнти можуть оформити кредит на карту практично без відсотків – 0,01% в день. Ніяких початкових внесків і комісій немає, що дозволяє брати гроші в борг навіть в екстрених випадках.

Серед інших переваг мікрофінансової організації варто виділити:

 • Прозорі умови. Співпраця компанії ґрунтується на взаємодовірі. Повна сума кредиту відображається ще на етапі розрахунку: просто вибираєте за допомогою повзунка суму і терміни, а деталі автоматично відображаються праворуч.
 • Відсутність прив’язки до одного місця. Для оформлення кредиту онлайн, включаючи подачу запиту і отримання грошових коштів, немає необхідності витрачати час на відвідування офісу. Ви можете перебувати в будь-якому населеному пункті України, оформивши позику навіть з мобільного пристрою за умови наявності мережі інтернет.
 • Висока швидкість. Гроші прийдуть на рахунок вже через 14 хвилин після оформлення. Перший раз потрібно пройти реєстрацію, виділивши процедурі 2-3 хвилини. Клієнти нашої компанії можуть відправляти запит і отримувати кредит на карту без реєстрації.

Як оформити кредит онлайн в Cashinsky

За рахунок онлайн взаємодії та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу у нас є можливість надавати кредити на карту всього за 14 хвилин. Пройти процедуру можна на сайті, адже ми не прив’язані до конкретного місця.

До проходження процедури оформлення кредиту онлайн допускаються виключно громадяни України. Вони повинні бути старше 18 років, мати паспорт та ідентифікаційний код. Для проходження реєстрації потрібна електронна пошта, а для отримання відповіді на запит – номер телефону. Гроші приходять на підтверджену в особистому кабінеті карту українського банку. Збирати папери, шукати поручителів, залишати заставу немає необхідності, адже мікрофінансова організація славиться лояльним ставленням до клієнтів.

Кредит онлайн на карту на сервісі Cashinsky відрізняється швидкою процедурою оформлення – 14 хвилин. Отримати його можна в такий спосіб:

 1. Розрахувати займ. У верху головної сторінки розташований кредитний калькулятор. Розрахуйте деталі кредиту, вибравши за допомогою повзунка суму і терміни або ввівши конкретні значення у відповідні місця. Після введення даних натисніть «Оформити заявку».
 2. Пройти реєстрацію. Натиснувши на кнопку, вас перенаправить на сторінку реєстрації. Для створення особистого кабінету введіть адресу електронної пошти і двічі пароль.
 3. Подати заявку. В особистому кабінеті є невелика анкета. Якщо хочете отримати онлайн кредит, вам потрібно її заповнити і відправити на розгляд. Ми відправимо вам СМС або повідомлення електронної пошти з рішенням.
 4. Верифікація. Для отримання кредиту на карту потрібно її підтвердити. Пройдіть верифікацію шляхом введення номера, терміну дії і CW коду.
 5. Отримати гроші. Якщо заявку схвалили, кошти надійдуть на карту через кілька хвилин. Надалі ви зможете оформляти кредити без реєстрації і верифікації. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично.

На всіх сторінках сайту в правому нижньому куті є «Допомога». Для зв’язку зі службою підтримки досить натиснути на кнопку і задати будь-яке питання, що стосується оформлення або погашення кредиту на сервісі Cashinsky. У самому низу веб-сторінки знаходиться наша адреса електронної пошти і номер мобільного телефону.

Стандартна процентна ставка становить 0,01% в день від залишку по займу. Фіксована комісія за користування кредитом – від 0,00 до 1,9% у день, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 697,15%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 грн на 1 день: сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки і щоденних комісій за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договорів про надання послуг від 0,01% до 1,91 % в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Як уникнути відмови у видачі грошей на карту

У банках високий відсоток відмов, що пояснюється необхідністю збирати документи, доводити власну платоспроможність, мету використання кредитних коштів. Ми відрізняємося від банківських організацій лояльним ставленням до клієнтів, завдяки чому показник схвалених заявок за минулий рік досяг 92%.

Наша компанія працює практично з усіма категоріями позичальників: учнями вищих навчальних закладів, малозабезпеченими громадяни України, безробітними та неофіційно працевлаштованими, людьми з будь-яким типом пенсії. Ми навіть готові дати оформити кредит онлайн людям з поганою кредитною історією або без неї.

Наш сервіс відхиляє заявки тільки тих позичальників, які належать до таких категорій:

 • Неправильно заповнили анкету. Подаючи заявку, ви повинні кілька разів перевірити помилки в імені та прізвищі, контактних даних. Якщо система виявить неточності, вона їх віднесе до помилкових відомостей, відмовивши у видачі кредиту онлайн. Велика ймовірність отримати відмову при наявності в анкеті пропущеного поля.
 • Ви не можете підтвердити банківську карту. Потрібно уважно вводити номер, термін дії та CW код. Помилки можуть також виникнути через закінчення терміну дії або низький баланс (потрібно мати хоча б 2 гривні). Починайте заповнювати анкету тільки після перевірки балансу та терміну дії.
 • Регулярні прострочення. Якщо було зафіксоване одне невелике прострочення, ви без проблем оформите кредит онлайн. Регулярні проблеми з позиками приведуть до відмови. Деякі закривають одну позику, бажаючи відразу отримати новий онлайн кредит. Система швидше-всього відхилить подібний запит. Потрібно деякий час для обробки інформації та оновлення даних. Якщо гроші потрібні терміново, тоді зв'яжіться з кредитним бюро для пояснення ситуації.

Ви завжди можете пояснити ситуацію нашим фахівцям. Невеликі прострочення або незакритий в попередньої організації кредит не стане причиною відмови. Наша компанія готова підтримати таких позичальників, миттєво видавши їм онлайн кредит на карту без додаткових комісій.

Як отримати поліпшені умови від мікрофінансової організації

Позичальники намагаються максимально швидко закрити кредит, повернувши кошти. Не завжди виходить правильно розрахувати строки, через що доводиться стикатися з простроченням.

Оформляючи кредит онлайн в компанії «Кешинський», ви можете скористатися пролонгацією - продовженням термінів. Вам буде потрібно тільки виплатити вже нараховані відсотки. Ми відразу продовжимо терміни, щоб ви могли погасити заборгованість без додаткових комісій.

Кредит онлайн на карту нові і постійні клієнти можуть оформляти в будь-який час доби. Для отримання коштів досить навіть мобільного пристрою з підключенням до мережі інтернет.

Постійні клієнти отримують ряд вигідних пропозицій, що дозволяють заощадити кошти і прискорити процес оформлення. Переконатися в наших словах можна за декілька хвилин, досить тільки розрахувати онлайн кредит, подати заявку і дочекатися надходження грошей.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ