Позика онлайн на карту за 14 хвилин

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile
Опрацьовано заявок 0
Видано позик 0

До 5 000 гривень на карту за 14 хвилин по всій Україні!

money-1

1. Виберіть суму

На кредитному калькуляторі виберіть суму і дату її повернення. Справа Ви побачите суму позики з відсотками і кінцеву дату її погашення.

online

2. Надішліть запит

Для реєстрації знадобиться тільки E-mail і пароль. Дані для доступу до кабінету ви отримаєте після реєстрації. Відправити запит можна цілодобово.

wallet

3. Отримайте гроші

Відповідь по заявці приходить в СМС або електронному листі. При отриманні позитивної відповіді гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Просте погашення

online-payment

Онлайн

Перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти у відповідному розділі і дочекайтеся підтвердження оплати. Це займе 2-3 хвилини.

atm-2

Платіжні термінали

Скористайтеся одним з терміналів - iBox, EasyPay або ПриватБанк. Враховуйте комісію, яка стягується при такому способі закриття.

transfer-money

Банківський переказ

Реквізити для здійснення переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Позика буде закрита відразу після надходження коштів на наш рахунок.

Cashinsky - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту

clock

Новим клієнтам

Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин. Простий інтерфейс дозволить без зайвої витрати часу оформити кредит онлайн на карту. Ми виділяємося не тільки стильним дизайном сайту і швидким отриманням коштів. У нас є маса інших переваг:

devices

Ми видаємо позики через інтернет і зараховуємо гроші прямо вам на карту. Отримати кредит на карту онлайн, не встаючи з крісла, стало реальністю.

hands

Сума кредиту з урахуванням відсотків відображається ще на етапі розрахунку на кредитному калькуляторі. Ніяких початкових внесків, прихованих відсотків та комісій.

lock

Відсутність бюрократії. Отримати позику можуть громадяни України, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє оформити кредит студентам, тимчасово безробітним і працевлаштованим неофіційно.

clock

Постійним клієнтам

Ми раді новим позичальникам, пропонуємо їм кредити під 0,01% на суму до 5 000 гривень, АЛЕ про постійних клієнтів не забуваємо. Якщо ви регулярно оформляєте і своєчасно повертаєте онлайн кредити, наша МФО запропонує вам більш вигідні умови співпраці:

devices

Отримання кредиту за 5 хвилин. Заявки постійних клієнтів підтверджуються автоматично. Навіть вночі ви зможете зайти на сервіс, подати запит і отримати гроші на карту.

hands

Збільшення суми. Ми спеціалізуємося на мікрокредитах, що пояснює лояльне ставлення до клієнтів. Для постійних позичальників ми можемо збільшити суму до 10000 гривень.

lock

Відсутність необхідності проходити додаткові перевірки. Адже перед отриманням кредиту новому клієнтові потрібно підтвердити банківську карту.

Що вам буде потрібно для отримання кредиту онлайн

Бажаєте оформити кредит, але Вам набридло витрачати час на збір документів і довідок? Від Вас вимагають відповідність ряду параметрів? У нас же Ви повинні відповідати тільки декільком вимогам:

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Кредит онлайн може бути
оформлений максимум на 30 днів

30 днів

У нас високий відсоток схвалених заявок - 92%

92 %

Чому мене звати Cashinsky?

💳Як взяти позику онлайн на карту?

У банках високий відсоток відмов, що пояснюється необхідністю збирати документи, доводити власну платоспроможність, мету використання грошей (позикових коштів). Ми відрізняємося від банківських організацій лояльним ставленням до клієнтів, завдяки чому показник схвалених кредитних заявок за минулий рік досяг 92%.

Наша компанія працює практично з усіма категоріями позичальників: студенти вищих навчальних закладів, малозабезпечені громадяни України, безробітні і неофіційно працевлаштовані, люди з будь-яким типом пенсії. Ми навіть готові дати оформити онлайн кредит людям з поганою кредитною історією або без неї.

Наш сервіс відхиляє заявки тільки тих позичальників, які належать до таких категорій:

  • Неправильно заповнили анкету. Оформляючи заявку, ви повинні кілька разів перевірити помилки в імені та прізвищі, контактних даних. Якщо система виявить неточності, вона їх віднесе до помилкових відомостей, відмовивши у видачі кредиту онлайн. Велика ймовірність отримати відмову в кредиті на карту при наявності в анкеті пропущеного поля.
  • Ви не можете підтвердити банківську карту. Потрібно уважно вводити номер, термін дії та CVV код. Помилки можуть також виникнути через закінчення терміну дії або низького балансу (потрібно мати хоча б 2 гривні). Починайте заповнювати анкету тільки після перевірки балансу та терміну дії.
  • Регулярні прострочення. Якщо було зафіксовано одне невелике прострочення, ви без проблем зможете взяти кредит онлайн. Регулярні проблеми з онлайн позиками приведуть до відмови в отриманні грошей.
  • Відсутність перерви. Деякі закривають одну позику, бажаючи відразу отримати новий онлайн кредит. Система швидше-всього відхилить подібний запит. Потрібно деякий час для обробки інформації та поновлення даних. Якщо гроші потрібні терміново, тоді зв’яжіться з кредитним бюро для пояснення ситуації.

Ви завжди можете пояснити ситуацію нашим фахівцям. Невеликі прострочення або незакритий в попередньої організації кредит не стане причиною відмови у видачі грошей. Наша компанія готова підтримати таких позичальників, миттєво видавши їм онлайн кредит на карту без додаткових комісій.

Рекомендуємо негайного інформувати фінансову установу про несанкціонований доступ або зміну Вашої інформацію в наших системах дистанційного обслуговування.

E-Mail: support@cashinsky.ua

Телефон: +38 044 3640646

💵Як отримати поліпшені умови на позику в МФО?

Позичальники намагаються максимально швидко закрити кредит, повернувши кошти. Не завжди виходить правильно розрахувати строки, через що доводиться стикатися з простроченням. Оформляючи кредит на карту в компанії «Кешинський», ви можете скористатися пролонгацією – продовженням термінів. Вам буде потрібно тільки виплатити вже нараховані відсотки. Ми відразу продовжимо терміни, щоб ви могли погасити заборгованість без додаткових комісій.

Кредити онлайн на карту нові і постійні клієнти можуть оформляти в будь-який час доби. Для отримання коштів досить навіть мобільного пристрою з підключенням до мережі інтернет.

Постійні клієнти отримують ряд вигідних пропозицій, що дозволяють заощадити кошти і прискорити процес оформлення. Переконатися в наших словах можна за пару хвилин, досить тільки розрахувати онлайн кредит, подати заявку і дочекатися надходження грошей.

Стандартна процентна ставка може становити від 0,01 до 1,9%, в залежності від вашого кредитного рейтингу. Річна процентна ставка за кредитом (ARR) становить від 3,65% до 693,5%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для залучення в 1000 гривень на один день:

сумарна вартість кредиту з урахуванням процентної ставки за заборгованістю з усіх видів послуг, пов’язаних з виконанням договору про надання послуг від 0,1% до 1,9%в день, що в грошовому еквіваленті становить від 10 копійок до 19 гривень 10 копійок.

Відгуки моїх клієнтів

Кредиты онлайн по всем городам Украины

Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Крим Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ